Dzień Dobrych Uczynków – Wielka zbiórka darów

Zapraszamy do zbiórki !

19 maja – Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań

W życiu każdego z nas musi znaleźć się miejsce na dobre uczynki, które w mniejszym bądź większym stopniu zmienią świat na lepsze. A już na pewno sprawią, że poczujemy się lepiej. Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja .

Zapraszamy do udziału w zbiórce organizowanej przez nasze przedszkole na rzecz rodzin Białostockiego Hospicjum Dziecięcego przy współudziale „Fundacji Pomóż Im”. Zbiórka trwa od 13-22 maja. Przyniesiona przez państwa środki prosimy zostawić w holu przedszkola w wyznaczonym miejscu. Zebrane produkty zostaną przewiezione, zaprotokołowane do „Fundacji Pomóż Im”, gdzie zostaną rozparcelowane według potrzeb do rodzin Białostockiego Hospicjum Dziecięcego.

Lista aktualnych potrzeb:

Środki higieniczne:

 • chusteczki nawilżające dla dzieci i niemowląt
 • podkłady higieniczne
 • pampersy Pampers( rozmiary 4,5,6)
 • pampersy Seni ( dla starszych dzieci rozmiar:XS, S, M)
 • hipoalergiczna chemia do prania
 • pieluchy tetrowe
 • hipoalergiczne płyny do kąpieli i szampony do włosów
 • oliwki do pielęgnacji
 • ręczniki papierowe
 • płyny dezynfekcyjne

Wyposażenie: (Produkty nowe)

 • ręczniki kąpielowe duże
 • pościel bawełniana
 • prześcieradła bawełniane z gumką
 • duże miękki koce
 • kołdry i poduszki


Dodatkowe info: Eliza Chodakiewicz-Perkowska ( koordynator akcji)