Walentynki, walentynki dla chłopczyka i dziewczynki…

12 lutego w naszej grupie, jak i całym przedszkolu obchodziliśmy „Walenentynki”. Poznaliśmy tradycję walentynkową.W tym dniu  odbyły się  konkursy dla  całej grupy,  zabawy w parach, gry zręcznościowe, a także fotobudka  z gadżetami. Dziewczynki malowały wielkie serce dla chłopców, chłopcy dla dziewczynek. Był to dzień miłości, przyjaźni,  bliskości i przede wszystkim radości. Okazja do okazywania sobie szacunku, integracji i współdziałania.  Odwiedziła nas para Amorków,  która przekazała nam walentynkową pocztę. Każda Wiewióreczka otrzymała miły liścik. W zabawę włączyli się aktywnie rodzice, dzieci i nasze panie.  Każda Wiewióreczka otrzymała misiaczka z lizaczkiem serduszkowym, a rodzice na pamiątkę ramkę w serduszka ze zdjęciem swojej pociechy. W tym dniu odbyło się także uroczyste podsumowanie konkursu rodzinnego „Namaluj miłość” uatrakcyjnionego występem wkolano-tanecznym naszych „Sówek”. To był dzień pełen atrakcji.