REKRUTACJA 2021/2022

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy albo zmienić dotychczasowe przedszkole, należy wziąć udział w rekrutacji. Wniosek o przyjęcie dziecka można wypełnić na dwa sposoby:

elektronicznie – logując się na stronie www.bialystok.formico.pl
• w formie papierowej – jeśli nie korzystają Państwo z komputera z dostępem
do Internetu lub drukarki, formularz wniosku można otrzymać w każdym przedszkolu.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 21/21 Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 12 stycznia 2021 r. przedstawiamy :

Zasady rekrutacji do przedszkoli samorządowych w Białymstoku

Zarządzenie ws. okreslenia terminów postępowania rekrutacyjnego do ps

Dodatkowo został stworzony PORADNIK DLA RODZICA , w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące składania wniosków, wykazu potrzebnych dokumentów itp.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo również na oficjalnym portalu miasta w zakładce  „Edukacja”

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu przedszkola na portalu Facebook –> LINK