Dzień Dobrych Uczynków – Wielka zbiórka darów

Zapraszamy do zbiórki !

19 maja – Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań

W życiu każdego z nas musi znaleźć się miejsce na dobre uczynki, które w mniejszym bądź większym stopniu zmienią świat na lepsze. A już na pewno sprawią, że poczujemy się lepiej. Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja .

Zapraszamy do udziału w zbiórce organizowanej przez nasze przedszkole na rzecz rodzin Białostockiego Hospicjum Dziecięcego przy współudziale „Fundacji Pomóż Im”. Zbiórka trwa od 13-22 maja. Przyniesiona przez państwa środki prosimy zostawić w holu przedszkola w wyznaczonym miejscu. Zebrane produkty zostaną przewiezione, zaprotokołowane do „Fundacji Pomóż Im”, gdzie zostaną rozparcelowane według potrzeb do rodzin Białostockiego Hospicjum Dziecięcego.

Lista aktualnych potrzeb:

Środki higieniczne:

• chusteczki nawilżające dla dzieci i niemowląt
  • podkłady higieniczne
  • pampersy Pampers( rozmiary 4,5,6)
  • pampersy Seni ( dla starszych dzieci rozmiar:XS, S, M)
  • hipoalergiczna chemia do prania
  • pieluchy tetrowe
  • hipoalergiczne płyny do kąpieli i szampony do włosów
  • oliwki do pielęgnacji
  • ręczniki papierowe
  • płyny dezynfekcyjne